Bez kategorii

Tropem Wilczym 2019

Bieg odbędzie się w dniu 03.03.2019 r. w Koźle – start przy świetlicy Centrum Kultury Gminy Kolno. Długość trasy Biegu Honorowego wynosi 1963 m. Trasa Biegu Honorowego oraz biegów towarzyszących o długości 5 km dla kobiet i mężczyzn zostanie wytyczona po ulicach miejscowości Kozioł. Każda osoba, która chce wziąć udział Czytaj więcej

Z admin, przed
Relacja

Senioriada 2019

To już tradycja, tuż przed Dniem Babci i Dniem Dziadka, seniorzy z gminy Kolno spotykają się w Borkowie aby wspólnie spędzić czas.Muzyka, tańce i śpiewy na ludowo w Szkole Podstawowej w Borkowie odbył się VIII Dzień Seniora. Organizatorami spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich w Borkowie, Centrum Kultury Gminy Kolno, Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Borkowie, (więcej…)

Z admin, przed
Bez kategorii

Uruchamiamy sekcję wokalną

Z myślą o tych, którzy lubią śpiewać i chcą udoskonalić swój warsztat organizujemy zajęcia wokalne. Zainteresowani poznają podstawy prawidłowej emisji głosu i oddechu. Zapisać może się każdy, kto lubi śpiewać i posiada słuch muzyczny. Nie jesteś pewien jakie masz predyspozycje muzyczne? ZAPRASZAMY NA PRZESŁUCHANIA !!!

Z admin, przed
NCK

Cooltura bus – mobilne inspiracje

Mobilna scena, komplet nowoczesnego nagłośnienia i oświetlenia scenicznego oraz bus –to wszystko już służy naszym mieszkańcom. Centrum Kultury Gminy Kolno, jako jedyna tego typu jednostka w naszym powiecie, otrzymała wsparcie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Infrastruktura Domów Kultury, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Wartość projektu pt. Czytaj więcej

Z admin, przed
Aktualności

Wyspy kultury – zapraszamy

"Wyspy kultury" to tabor artystyczny - kultura w drodze. Dlaczego Wyspy? Wyobraźmy sobie, że w zwyczajnej miejscowości pojawia się wyjątkowa grupa artystów, rozstawia kolorowy namiot, do którego zaprasza mieszkańców na spotkanie ze sztuką. Wyspy kultury to impuls do integracji lokalnych społeczności w każdym wieku oraz przestrzeń przenikania się teatru, edukacji, cyrku, atmosfery twórczości, żywiołów zabawy i sztuki. Spotkania w plenerowych warunkach na terenie pełnego uroków Województwa Podlaskiego. (więcej…)

Z admin, przed
Koncert

Zapraszamy na Festiwal Muzyczne Barwy Podlasia

Już 15 lipca na scenie przy szkole w Czerwonem, w gminie Kolno, województwo podlaskie, różnorodność Podlasia zaprezentują zespoły działające przy o ośrodkach kultury w regionie oraz z Litwy i Białorusi. Koncerty rozpoczynamy o godz. 12.00. Wstęp wolny. Zapraszamy! Centrum Kultury Gminy Kolno w Koźle realizuje ten muzyczny festiwal  już po Czytaj więcej

Z admin, przed
Koncert

Zapraszamy na koncert nad Pisą

Centrum Kultury Gminy Kolno zaprasza na koncert nad Pisą w Koźle. 30 czerwca o godz. 19.00 na plenerowej scenie wystąpią muzycy z Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego z Łomży. Dodatkowo specjalnie dla naszych gości zatańczy i zaśpiewa dziecięcy zespół z Ukrainy. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Z admin, przed
Relacja

Prima Aprilis w Lachowie

Po raz trzeci na scenie naszej świetlicy gościliśmy zespoły teatralne i kabaretowe z okazji Międzynarodowego Święta Prima Aprilis. A jako że jest to święto pełne niespodziewanych niespodzianek to w tym roku postanowiliśmy je zrobić 8 kwietnia. (więcej…)

Z admin, przed