Najciekawsze marzanny

Gminny Konkurs na Najciekawszą Marzannę rozstrzygnięty! Okazało się, że maluchy mają wyobraźnię i wspaniałych pomocników:) Z dziesięciu prac komisja wybrała najlepsze, ale nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu zorganizowanego przez Centrum Kultury Gminy Kolno. I miejsce ex aequo zaję- li: Nikola Skok i Olek Sokołowski, II miejsce – Amelia Piekarska, III miejsce – Bartek Chiliński i wyróż- nienie – Kuba Długozima. Dodatkową atrakcją dla przedszkolaków z ZSS Zabiele było ognisko i pieczone kiełbaski. Dziękujemy dzieciom, ich Rodzicom oraz Nauczycielkom za wspólną zabawę i już dziś zapraszamy na konkurs za rok!

Gminny konkurs na na najciekawszą marzannę podsumowaliśmy w świetlicy Centrum Kultury Gminy Kolno w Zabielu, a na zakończenie było ognisko i mnóstwo dobrej zabawy
Gminny konkurs na na najciekawszą marzannę podsumowaliśmy w świetlicy Centrum Kultury Gminy Kolno w Zabielu, a na zakończenie było ognisko i mnóstwo dobrej zabawy