W zimowej atmosferze

ferie_lodowisko_w
Na łomżyńskim lodowisku

W świetlicach Centrum Kultury Gminy Kolno w minione ferie wiele się działo. Jedną z zimowych atrakcji dla chętnych był wspólny wyjazd na lodowisko.

ferie_koziol_w
Warsztaty kulinarne w Koźle

Tylko w świetlicy w Koźle uczestnicy zimowych ferii mieli okazję: uczyć się wypieku gofrów i faworków w trakcie warsztatów kulinarnych, rozmawiać o bezpieczeństwie z funkcjonariuszami z KPP w Kolnie: Joanną Makarewicz i Adamem Żylińskim, uczestniczyć w spotkaniu z leśnikiem Anastazym Kalinowskim (pogadanka na temat ptaków i zwierząt zimą) czy bawić się na balu karnawałowym. Podczas organizacji ferii w świetlicy w Koźle pomagali harcerze z 77 CDH „Cień” Olga Świecik, Patrycja Kozioł, Milena Kozioł, Marlena Świecik i wolontariuszka Paulina Kozioł, za co składamy podziękowania.

ferie_lachowo_w
Ognisko w Lachowie

Wiele działo się też w innych świetlicach. W Lachowie np. był m.in. bal maskowy, czy ognisko, w przygotowanie którego włączyli się Rodzice – dziękujemy!