Dzień Kobiet Zabiele 2017

Najpiękniejsze piosenki o kobietach, mężczyznach i miłości rozbrzmiewały w minioną niedzielę w świetlicy naszego Centrum Kultury na spotkaniu zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet. Podczas spotkania zaprezentowały się zespoły działające przy Centrum, Zespół Zabielanki, „Me & TBD” oraz zespół Magnum Noli z Lachowa, oraz solistki z Zespołu Szkół Samorządowych w Zabielu Julia Rakowska i Emilia Bystra, laureatki konkursu wokalnego „Zakochaj się w Gminie Kolno”.

Dzień Kobiet w Zabielu co roku organizowane jest przez Centrum Kultury Gminy Kolno, OSP Zabiele i tutejsze Koło Gospodyń. W tym roku świętowaliśmy wspólnie z  panem wójtem Józefem Wiśniewskim wraz z małżonką, ks. Stanisławem Śliwowskim, proboszczem parafii pw. św. Jana Ewangelisty w Zabielu, Wojciechem Jermaczem, przewodniczącym Rady Gminy Kolno, Bogusławą Gardocką, wiceprzewodniczącą Rady Gminy Kolno, radnymi z Zabiela: Janem Pieklikiem i Markiem Bazydło, paniami z kół gospodyń z naszej gminy, strażakami z OSP Zabiele, zespołami muzycznymi działającymi w CKGK oraz mieszkańcami gminy Kolno.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowania oraz naszym gościom za obecność i już  dziś zapraszamy na spotkanie z okazji Dnia Kobiet za rok!

fot. S. Nicewicz