Pierwsze tournée teatru SibryTeam

W sobotę 21 września młodzież z teatru z Borkowa odbyła swoją pierwszą „trasę”. Po zapakowaniu scenografii i „techniki” już o 7:00 rano ruszyliśmy na wschód ze spektaklem „O Janie z Kolna”. Pierwszy występ mieliśmy zaplanowany w Szkole Podstawowej w Michałowie na zaproszenie tamtejszego Gminnego Ośrodka Kultury. Występ nasz był pierwszym punktem w bardzo bogatym programie charytatywnego festynu. Na widowni zasiadło ponad 60 osób, co dla młodzieży z naszego teatru było wielkim przeżyciem, gdyż dotychczas nie mieli okazji występować przed taką publicznością.  Przyjęto nas bardzo serdecznie. Gorące brawa i pozytywne komentarze były świetną nagrodą za stres.

Po krótkim odpoczynku i spożyciu różnych pyszności którymi nas ugoszczono, ruszyliśmy na południe. W Boćkach, bo tam był drugi etap naszej wyprawy, w Gminnym Ośrodku Kultury, czekało już na nas ponad 40 widzów w bardzo różnym wieku. Drugi występ zespołu był już pod nieco mniejszym napięciem. Na scenie dawało się odczuć sympatię widowni, która też podziękowała nam serdecznymi brawami i często dowcipnymi opiniami.

Trasa taka pokazała młodzieży, że tak naprawdę życie „artysty wędrownego” to nie jest wcale lekki chleb. Jednocześnie Podziękowanie i sympatia widowni jest doskonałą nagrodą za włożony trud.

Już wkrótce więcej informacji o dalszych występach. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z „trasy”. Wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej.